Aktualności

Konsultacje społeczne dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia strategicznego Pętla Żuławska i Zatoka Gdańska

$image_alt

W ramach prowadzonych konsultacji społecznych dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia strategicznego „Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej" odbyły się trzy konferencje konsultacyjne.

W ramach prowadzonych konsultacji społecznych dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia strategicznego „Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej" odbyły się trzy konferencje konsultacyjne.

Pierwsza z nich miała miejsce w Gdańsku, w dniu 16 września 2015r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Druga we Władysławowie, w dniu 17 września 2015r., w siedzibie Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej i Centrum Promocji i Edukacji „Merk". Trzecia z kolei odbyła się w Nowym Dworze Gdańskim, w dniu 18 września 2015r. w Żuławskim Parku Historycznym.  W spotkaniach udział brali m.in. przedstawiciele zarządców morskich wód wewnętrznych oraz wód śródlądowych, operatorzy portów i przystani, przedstawiciele środowiska żeglarskiego, naukowego i samorządów terytorialnych, a także organizacji pozarządowych, instytucji publicznych oraz członkowie klubów żeglarskich.

Poniżej  przedstawiamy Państwu raporty w przebiegu przedmiotowych spotkań wraz z omawianymi w ich trakcie prezentacjami. Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi materiałami.

Materiały do pobrania:

  1. Raport z konferencji w Gdańsku 16.09.2015r.
  2. Raport z konferencji we Władysławowie 17.09.2015r.
  3. Raport z konferencji w Nowym Dworze Gdańskim 18.09.2015r.
  4. Prezentacja - Koncepcja Programowo Przestrzenna – Gdańsk 16.09.2015r.
  5. Prezentacja - Koncepcja Programowo Przestrzenna – Władysławowo 17.09.2015r.
  6. Prezentacja - Koncepcja Programowo Przestrzenna – Nowy Dwór Gdański 18.09.2015r.
  7. Prezentacja - Strategia kreacji i promocji marki.
view szablon artykułu

Najczęściej czytane

Kontakt