KONTAKT

INFORMACJA

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-mail, e-puap.


Departament Turystyki

Dyrektor Departamentu: Marta Chełkowska

Sekretariat: Janina Daciuk, tel. (58) 32-68-350, fax (58) 32-68-352,
e-mail: dt@pomorskie.eu

Stanowisko d/s ekonomicznych: Małgorzata Wojtowicz, tel. (58) 32-68-356,
e-mail: m.wojtowicz@pomorskie.eu


Zespół ds. Jakości Usług Turystycznych

Koordynator zespołu: Katarzyna Olczyk
Kategoryzacja obiektów hotelarskich
tel. (58) 32-68-357, e-mail: k.olczyk@pomorskie.eu

Przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
Katarzyna Zawisza-Szczepańska
tel. (58) 32-68-670, e-mail: k.zawisza@pomorskie.eu

Organizatorzy turystyki i przedsiębiorcy ułatwiający nabywanie powiązanych usług turystycznych
Agnieszka Miklaszewicz
tel. (58) 32-68-355, e-mail: a.miklaszewicz@pomorskie.eu


Referat ISIT

Kierownik referatu: Jacek Klawikowski
tel. (58) 32-68-354, e-mail: j.klawikowski@pomorskie.eu

Magdalena Michalska (długotrwała nieobecność)
tel. (58) 32-68-353, e-mail: m.michalska@pomorskie.eu

Izabela Daszkiewicz (zastępstwo)
tel. (58) 32-68-353, e-mail: i.daszkiewicz@pomorskie.eu

Bartosz Kraszewski
tel. (58) 32-68-359, e-mail: b.kraszewski@pomorskie.eu

Mariusz Ochocki
tel. (58) 32-68-359, e-mail: m.ochocki@pomorskie.eu


Referat Rozwoju Turystyki

Kierownik referatu: Bożena Murańska
tel. (58) 32-68-358, e-mail: b.muranska@pomorskie.eu

Michał Bieliński
tel. (58) 32-68-360, e-mail: m.bielinski@pomorskie.eu

Daria Grabska
tel. (58) 32-68-839, e-mail: d.grabska@pomorskie.eu

Wiktor Szafranowicz
tel. (58) 32-68-839, e-mail: w.szafranowicz@pomorskie.eu

Piotrek Książek
tel. (58) 32-68-327, e-mail: p.ksiazek@pomorskie.eu

Tomasz Legutko
tel. (58) 32-68-360, e-mail: t.legutko@pomorskie.eu