Odkryj Pomorską z Yanosikiem!

Odkryj Pomorskie z Yanosikiem!

Podróżując z aplikacją Yanosik od marca, możesz teraz nie tylko bezpiecznie dotrzeć do celu, ale także odkryć atrakcje turystyczne na swojej trasie

Obecnie w projekcie uczestniczy 18 partnerów, w tym 4 powiaty i 7 gmin, oferując podróżnym możliwość poznania 58 atrakcji turystycznych województwa pomorskiego.

Oprócz dostępu do informacji o lokalnych atrakcjach, partnerzy projektu uzyskują również cenne dane badawcze, pomagające w ocenie ruchu turystycznego. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT) zaprasza do współpracy jednostki samorządowe i właścicieli atrakcji turystycznych w regionie.

„Wspólne działania PROT i Pomorskich Gmin otwierają nowe możliwości dla podróżnych, umożliwiając łatwe dotarcie także do nieoznakowanych atrakcji turystycznych w okolicy wybranej trasy” – Łukasz Magrian, Dyrektor Biura Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Zachęcamy do współpracy i tworzenia wspólnych korzyści dla regionu! Projekt jest otwarty na nowe atrakcje. Zapraszamy do dołączenia do projektu i promowania miejsc oraz atrakcji turystycznych – razem możemy jeszcze bardziej zachęcić podróżnych do odkrywania Pomorza!

Mapa atrakcji ujętych w aplikacji Yanosik

Mapa atrakcji ujętych w aplikacji Yanosik

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Turystyki pod numerem 58 326 83 50
lub adresem e-mail dt@pomorskie.eu

Adres siedziby

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Turystyki
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk