Dyrektor Departamentu
Marta Chełkowska



Adres siedziby:
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk

godz. pracy:
7.45-15.45

Adres korespondencyjny:
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk


Sekretariat
Janina Daciuk
tel. (58) 326-83-50
fax (58) 326-83-52
e-mail: dt@pomorskie.eu

Stanowisko d/s ekonomicznych
Małgorzata Wojtowicz
tel. (58) 32-68-356
e-mail: m.wojtowicz@pomorskie.eu

 

Zespół ds. Jakości Usług Turystycznych

Referat  ISIT

Referat rozwoju turystyki i marki

Koordynator zespołu
Kategoryzacja obiektów hotelarskich

Katarzyna Olczyk
tel. (58) 32-68-357
e-mail: k.olczyk@pomorskie.eu

Przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek
Katarzyna Zawisza-Szczepańska
tel. (58) 32-68-355
e-mail: k.zawisza@pomorskie.eu


Organizatorzy turystyki i przedsiębiorcy ułatwiający nabywanie powiązanych usług turystycznych

Agnieszka Miklaszewicz

tel. (58) 32-68-355
e-mail: a.miklaszewicz@pomorskie.eu 


Karolina Reschke

tel. (58) 32-68-670

e-mail: k.reschke@pomorskie.eu

Kierownik referatu
Jacek Klawikowski
tel. (58) 32-68-354
e-mail: j.klawikowski@pomorskie.eu


Magdalena Michalska
tel. (58) 32-68-353
e-mail: m.michalska@pomorskie.eu

 

Bartosz Kraszewski
tel. (58) 32-68-359
e-mail: b.kraszewski@pomorskie.eu

 

Mariusz Ochocki
tel. (58) 32-68-359
e-mail: m.ochocki@pomorskie.eu

    

Kierownik referatu
Bożena Murańska
tel. (58) 32-68-358
e-mail: b.muranska@pomorskie.eu


Michał Bieliński
tel. (58) 32-68-360
e-mail: m.bielinski@pomorskie.eu

 

Daria Grabska
tel. (58) 32-68-839
e-mail: d.grabska@pomorskie.eu

 

Wiktor Szafranowicz
tel. (58) 32-68-839
e-mail: w.szafranowicz@pomorskie.eu 

 

Piotrek Książek
tel. (58) 32-68-327
e-mail: p.ksiazek@pomorskie.eu

 

Tomasz Legutko
tel. (58) 32-68-360
e-mail: t.legutko@pomorskie.eu