INFORMACJA

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-mail, e-puap. 

Aktualności

Poszukaj zdjęcia z naszego regionu i wygraj nagrody. Konkurs fotograficzny PROT

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłasza internetowy konkurs fotograficzny. Do piątku, 3 kwietnia 2020 r. na fanpage'u Pomorskie.travel można publikować zdjęcia z naszego regionu. Autorzy najlepszych otrzymają w nagrodę zestawy gadżetów rowerowych.

Zapytanie o szacunkową wartość zamówienia OZNAKOWANIE POZIOME na drogach rowerowych asfaltowych

Departament Turystyki Województwa Pomorskiego zwraca się z zapytaniem o szacunkową wartość zamówienia na wykonanie oznakowania promocyjnego na drogi rowerowe

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert pod nazwą: „Rozwój turystyki i krajoznawstwa w województwie pomorskim w roku 2020 - wsparcie zadań dotacją do 20 000 zł”

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 231/129/20 z dnia 10 marca 2020 r., otwartego konkursu ofert pod nazwą „Rozwój turystyki i krajoznawstwa w województwie pomorskim w roku 2020 - wsparcie zadań dotacją do 20 000 zł"

COVID-19 - KORONAWIRUS - najważniejsze informacje dla branży turystycznej

W celu ułatwienia Państwu dostępu do najważniejszych informacji dla branży turystycznej publikujemy linki zawierające najistotniejsze wiadomości oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA! Ważny komunikat dotyczący dostarczania korespondencji i wizyt!

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do interesantów, aby od 16 marca 2020 roku do odwołania ograniczyć bezpośrednie (osobiste) składanie korespondencji lub dokumentów.

 

!Pomorskie.Travel poleca

Polub nas !