Aktualności

Pomorskie Szlaki Kajakowe – Wierzycą przez Kaszuby na Kociewie

Spływ kajakowy można rozpocząć od jeziora Wierzysko w Kościerzynie i dopłynąć aż do Gniewu – razem 154 km niesamowitej przygody

Z nurtem Wdy – Gmina Kaliska

W ramach projektu "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Z nurtem Wdy" w miejscowości Czubek, na terenie Gminy Kaliska powstała nowa przystań kajakowa

Tarcza Antykryzysowa - Pakiet rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm

Skorzystaj z Przewodnika Antykryzysowego opracowanego przez Grupę Polskiego Funduszu Rozwoju S.A.

6 kwietnia o godz. 11.00 - Videoczat ze specjalistą w sprawie omówienia aktualnych rozwiązań prawnych dla przewodników

W poniedziałek 6 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy PRZEWODNIKÓW z regionu pomorskiego na videoczat ze specjalistą: Arkadiuszem Zygmuntem

Źródła informacji SARS-CoV-19 - branża turystyczna

Dynamiczna i szybko zmieniająca się sytuacja w czasie kryzysu wywołanego pandemią wirusa SARS-CoV-19 wymaga od nas stałego śledzenia najnowszych informacji i zmian mających bezpośredni wpływ na branże turystyczną.

Poszukaj zdjęcia z naszego regionu i wygraj nagrody. Konkurs fotograficzny PROT

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłasza internetowy konkurs fotograficzny. Do piątku, 3 kwietnia 2020 r. na fanpage'u Pomorskie.travel można publikować zdjęcia z naszego regionu. Autorzy najlepszych otrzymają w nagrodę zestawy gadżetów rowerowych.

Zapytanie o szacunkową wartość zamówienia OZNAKOWANIE POZIOME na drogach rowerowych asfaltowych

Departament Turystyki Województwa Pomorskiego zwraca się z zapytaniem o szacunkową wartość zamówienia na wykonanie oznakowania promocyjnego na drogi rowerowe

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert pod nazwą: „Rozwój turystyki i krajoznawstwa w województwie pomorskim w roku 2020 - wsparcie zadań dotacją do 20 000 zł”

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 231/129/20 z dnia 10 marca 2020 r., otwartego konkursu ofert pod nazwą „Rozwój turystyki i krajoznawstwa w województwie pomorskim w roku 2020 - wsparcie zadań dotacją do 20 000 zł"

COVID-19 - KORONAWIRUS - najważniejsze informacje dla branży turystycznej

W celu ułatwienia Państwu dostępu do najważniejszych informacji dla branży turystycznej publikujemy linki zawierające najistotniejsze wiadomości oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA! Ważny komunikat dotyczący dostarczania korespondencji i wizyt!

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do interesantów, aby od 16 marca 2020 roku do odwołania ograniczyć bezpośrednie (osobiste) składanie korespondencji lub dokumentów.

Najczęściej czytane

Kontakt