Projekty DT
Zaproszenie do Ankiety: Wsparcie dla Rowerzystów na Pomorzu – Projekt Baltic Biking Upgrade

Zaproszenie do Ankiety: Wsparcie dla Rowerzystów na Pomorzu - Projekt Baltic Biking Upgrade

Jesteś przedsiębiorcą, właścicielem obiektu noclegowego, operatorem turystycznym, restauratorem, prowadzisz warsztat naprawczy lub inny innych kluczowych usługodawców jest niezwykle cenna

Zapraszamy do wzięcie udziału w naszej ankiecie dotyczącej przyjazności oferty MŚP dla rowerzystów na Pomorzu.

Ankieta jest prowadzona przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną w ramach projektu Baltic Biking Upgrade finansowanego ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk. Celem naszego projektu jest popularyzacja turystyki rowerowej wzdłuż trasy EuroVelo 10 oraz wspieranie rozwoju usług i ofert przyjaznych rowerzystom.

Państwa opinia jako właścicieli obiektów noclegowych, operatorów turystycznych, restauratorów, warsztatów naprawczych i innych kluczowych usługodawców jest niezwykle cenna. Chcemy stworzyć pierwszy krok w kierunku promowania ofert przyjaznych dla rowerzystów, opierając się na wspólnie zdefiniowanych kryteriach międzynarodowych partnerów projektu.

Ankieta nie jest badaniem oceniającym, ale daje Państwu możliwość zwrócenia uwagi na swoje działania i ich przyjazność dla rowerzystów. Długoterminowym celem naszego projektu jest wzmocnienie mniejszych i średnich przedsiębiorstw oferujących usługi przyjazne rowerzystom oraz zwiększenie ich widoczności i postrzegania przez publiczność.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i dzielenia się swoimi cennymi spostrzeżeniami, zajmie to Państwu 5-10 minut.

LINK: https://forms.gle/jTuLBnfD6FFXXB38A

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Turystyki pod numerem 58 326 83 50
lub adresem e-mail dt@pomorskie.eu

Adres siedziby

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Turystyki
ul. Augustyńskiego 2
80-819 Gdańsk