Aktualności

6 kwietnia o godz. 11.00 - Videoczat ze specjalistą w sprawie omówienia aktualnych rozwiązań prawnych dla przewodników

W poniedziałek 6 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy PRZEWODNIKÓW z regionu pomorskiego na videoczat ze specjalistą: Arkadiuszem Zygmuntem

Prawnik w kancelarii KANCLEX, licencjonowany przewodnik oraz zaangażowany członek sztabu kryzysowego strony społecznej przy Ministerstwie Rozwoju ds. specustawy, omówi aktualne rozwiązania prawne dla przewodników, wynikające ze specustawy oraz odpowie na pytania słuchaczy.

W czasie spotkania nasz gość poruszy następujące kwestie dotyczące możliwości skorzystania z:

  • postojowego;
  • dofinansowania działalności;
  • mikropożyczki;
  • zwolnienia ze składek ZUS.

Będzie też przestrzeń wymianę informacji.
Organizatorem spotkania jest PROT we współpracy z Departamentem Turystyki UMWP


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

https://us04web.zoom.us/meeting/register/vpEsf--hqzovIqmZr9FAeCUY250eOhBkvA?fbclid=IwAR39CeWYMLHkPNggfJeETNCugaNz0-wAx-lfrYraEJUDo-3IBZFAp_6npaY

  • Po zgłoszeniu swojego udziału, w niedzielę po zamknięciu rejestracji otrzymają państwo bezpośredni link do spotkania, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00.
  • Spotkanie odbędzie się  przy wykorzystaniu narzędzia Zoom Cloud Meetings


    UWAGA! W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla osób które nie będą miały możliwości bezpośredniego udziału w videoczacie przeprowadzimy relację na żywo na profilu FB Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

 

view szablon artykułu

Najczęściej czytane

Pomorskie Trasy Rowerowe

Nadmorska trasa R10 (EuroVelo10), R13 Szlak Żelaznej Kutryny (EuroVelo13), R9 (EuroVelo 9) i Wiślana Trasa Rowerowa (WTR)

Kontakt