Aktualności

Pomorskie Trasy Rowerowe na Bike Trade Show 2020

W dniach 29 luty - 1 marca 2020 w Gdańsku odbyły się największe targi sprzętu rowerowego w Polsce. Swój potencjał turystyki rowerowej zaprezentowało również województwo Pomorskie

 

Bike Trade Show to impreza skierowana do osób aktywnych sportowo, pasjonujących się różnymi odmianami kolarstwa, jak również początkujących rowerzystów. Jej celem jest popularyzacja mody na rowerowy styl życia.

Bike Trade Show to nie tylko okazja do zaprezentowania oferty firm branżowych. Wydarzenie obejmowało również: pokazy, konkursy, prelekcje i szkolenia. Gośćmi specjalnymi byli m.in. wielokrotny mistrz świata w bikejoringu Igor Tracz, twórca rowerów dla światowych gwiazd Adam Zdanowicz oraz Rafał Gręźlikowski – słynny rowerowy podróżnik, autor książki „Zamki, ruiny, legendy".

Stoisko Pomorskich Tras Rowerowych oprócz pakietów map turystycznych rowerowych z ponad 3,5 tys szlakami rowerowymi inspirowało do odkrywania naszego regionu także za pomocą portalu pomorskie.travel i sieci infokiosków znajdujących się w całym regionie. 

view szablon artykułu

Najczęściej czytane

Kontakt