Aktualności

Oceń kierunki dalszego rozwoju trasy EuroVelo 10 (dawnej R-10) w Polsce

Zapraszamy do udziału w badaniach, mających na celu ocenę dotychczas zrealizowanych działań oraz wskazanie kierunków i priorytetów dalszego rozwoju nadmorskiej trasy rowerowej EuroVelo 10 (dawnej R-10) w województwach: zachodniopomorskim i pomorskim

 

Badania te są elementem projektu  „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji" i są realizowane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

 

ANKIETA ONLINE
Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która obejmuje kilkanaście pytań, dotyczących tej trasy i jej jakości. Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut.

Pierwsze 100 osób, które ją wypełni, podając jednocześnie swoje dane kontaktowe, otrzyma upominek. Ankieta dostępna jest pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

SPOTKANIA KONSULTACYJNE
Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji na temat obecnego stanu trasy i dalszych kierunkach jej rozwoju do udziału w otwartych spotkaniach konsultacyjnych. Terminy i miejsca spotkań:

 • Gdańsk, 25 listopada (poniedziałek), Hotel Gryf,
 • Koszalin, 26 listopada (wtorek)
  Hotel Gromada, ul. Zwycięstwa 20-14 (Sala Managera na I piętrze)
 • Świnoujście, 27 listopada (środa)
  Hotel Hampton by Hilton, ul. Wojska Polskiego 14 (sala konferencyjna)
 • Słupsk, 28 listopada (czwartek)
  Hotel Staromiejski, ul. Jedności Narodowej 4-5 (sala konferencyjna na I piętrze)

W każdym z tych miejsc odbędą się dwa spotkania:

 • w godzinach: 13.00-14.30
 • w godzinach: 17.00-18.30

Osoby zainteresowane udziałem w dyskusji prosimy o zgłoszenie się poprzez kliknięcie w formularz zgłoszeniowy, dostępny pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

 

Zapraszamy do wypełnienia przygotowanej przez nas ankiety i udziału w spotkaniach.

Zespół projektu Biking South Baltic!

 

view szablon artykułu

Najczęściej czytane

Pomorskie Trasy Rowerowe

Nadmorska trasa R10 (EuroVelo10), R13 Szlak Żelaznej Kutryny (EuroVelo13), R9 (EuroVelo 9) i Wiślana Trasa Rowerowa (WTR)

Kontakt PTR

Nadmorska trasa R10 (EuroVelo10), R13 Szlak Żelaznej Kutryny (EuroVelo13), R9 (EuroVelo 9) i Wiślana Trasa Rowerowa (WTR)